MENU

21 Festiwal Nova Muzyka i Architektura

Kompletna identyfikacja wizualna dla festiwalu organizowanego przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną.   Zapisz
Read More ›

Half Light „Septem”

Dla synth-popowej formacji Half Light zaprojektowaliśmy okładkę płyty winylowej 12″. To duże wyzwanie i przyjemność projektować grafikę na taki klasyczny i elegancki nośnik.
Read More ›

Bellastoma

Dla Kliniki Stomatologicznej Bellastoma wykonaliśmy i zrealizowaliśmy projekty materiałów promocyjnych i reklam prasowych. Dodatkowo dla wsparcia wizerunku marki na terenie Torunia zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy nadruk na autobusie MZK.
Read More ›

Alumaster Polska

Alumaster to producent i importer technologii progowych. Firma specjalizuje się w najnowszych rozwiązaniach m.in. technice progów 0,0 mm. Dla firmy o profilu technicznym/technologicznym należy projektować czytelnie, czysto i bez zbędnych ozdobników. Takie są w opinii naszej oraz klienta wykonane projekty. Dla firmy Alumaster stworzyliśmy segregatory, kalendarze, reklamy prasowe oraz materiały administracyjno-marketingowe.
Read More ›

Gdańska Jesień Pianistyczna 2016

Dla festiwalu Gdańska Jesień Pianistyczna zaprojektowaliśmy plakat i spójne z nim elementy do promowania festiwalowych wydarzeń w Internecie.
Read More ›

Filharmonia Bałtycka w Gdańsku

Na zlecenie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku zaprojektowaliśmy folder programowy na pierwszy kwartał sezonu artystycznego 2016/17 oraz plakaty, ulotki, slajdery na stronę www i inne materiały wizerunkowe i informacyjne tej instytucji.
Read More ›

Polska Rybą Stoi

Projekt i druk foldera z przepisami rybnymi oraz uzupełniającej go ulotki A4.
Read More ›

Bliżej Ciebie

Dla sklepu internetowego „Bliżej Ciebie” projektujemy gazetki produktowe i reklamy internetowe.
Read More ›

XX Międzynarodowy Festiwal „Nova Muzyka i Architektura”

Na potrzeby Festiwalu „Nova Muzyka i Architektura” wykonaliśmy identyfikację wizualną. W skład pakietu materiałów promocyjnych weszły: folder (36 stron), bilety, zaproszenia, ulotki, ikony i opracowanie grafik na stronę facebook festiwalu oraz wiele adaptacji plakatu festiwalowego na różne media (m.in. rollposter, citylight, rollup i kilka formatów plakatów). Na potrzeby foldera wykonaliśmy cykl zdjęć obiektów architektonicznych Torunia oraz wykonaliśmy ich przetworzenie/filtrację. Naszym zadaniem było zaprojektowanie identyfikacji wizualnej łączącej elementy tradycyjne z nowoczesnymi. Układ siatki, dwukolorowa grafika i dobór czcionek to elementy spójne dla całej linii, jednoznacznie określające wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu. Autorem projektu festiwalowego plakatu jest Mariusz Kałdowski.
Read More ›