MENU

FruktoVit

FruktoVit to nazwa rodziny produktów nawozowych produkowanych przez Grupę INCO (inne to np. Florovit i Azofoska). Naszym zadaniem było zaprojektowanie opakowań grupy nawozów jesiennych FruktoVit w kilku wariantach gramatur (kartony i worki) oraz uzupełnienie szerokiej oferty nawozów całorocznych płynnych FruktoVit o nowe produkty. Nowe nawozy FruktoVit weszły w skład projektowanych przez nas katalogów produktowych Grupy INCO.
Read More ›

Fonte

Na zlecenie pasjonatów kawy z firmy FONTE wykonaliśmy szereg projektów. Zaczęliśmy od początku, czyli uporządkowania spraw związanych z brandingiem marki. Po zaprojektowaniu kompletu materiałów „administracyjnych” i wybranych marketingowych zebranych w Książkę CI przystąpiliśmy do projektowania opakowań kawy, którą pracownicy Fonte sami palą według dopracowanej przez siebie procedury. Etykiety miały różnić się od popularnych kaw – tak bardzo jak smak palonej kawy FONTE różni się od smaku kawy kupowanej w supermarketach. W efekcie zaproponowaliśmy niebanalne projekty.
Read More ›

LVS POLSKA

Firma LVS POLSKA działa w branży oświetleniowej,  elektrycznej i montażowej od 1993 roku. W ofercie firmy znajdują się wyroby wiodących producentów oświetlenia, z branży elektrycznej, elektrotechnicznej oraz techniki solarnej. Dla LVS POLSKA opracowaliśmy strategię komunikacyjną. Stworzona w jej wyniku linia produktów “ECO line” stanowi poszerzenie głównej oferty. Produkty z grupy “ECO line” pozycjonujemy jako “ekologiczne technologie solarne, fotowoltaiczne i oświetleniowe”. Na zlecenie LVS Polska zaprojektowaliśmy opakowania PCV oraz kartonowe dla żarówek LED oraz wstrząsoodpornych w wielu typach. Zadaniem opakowań było precyzyjne komunikowanie parametrów technicznych oraz marki producenta a także pozycjonowanie produktów marki LVS w wybranym segmencie.
Read More ›